Esenyurt Kurye Konusunda Tercihini Yaptı

İstanbul’un merkeze uzak ilçelerinden biri olan Esenyurt, evrak gönderilerinde yaşadığı ulaşım ve zaman sorununa kalıcı bir çözüm arayışını bizimle çözdü. Kaliteli hizmeti makul fiyat politikası ile oluşturduğumuz bedellerle karşılayan Esenyurt Kurye konusunda son kararını bizi seçerek yaptı. Oto alım satım işlemlerinin yanı sıra, fabrikalardan müşterilerine, malzeme üreticilerinden fabrikaların satın alma birimlerine gönderilen numunelerin kısa sürede hızlı bir şekilde teslimatlarının yanı sıra, karşılıklı getir götür hizmetiyle de farkımızı net olarak ortaya koyduk.

Hizmet Kalitemizi Sürekli Geliştiriyoruz

Kurye hizmetinin sürekli kendini yenilemesi gerektiğinin bilinci içerisinde, her yıl araç filomuzu geliştirerek tam donanımlı ve bakımlı motosikletlerimizle hizmet verirken, aynı zamanda sürücü ekibimizin de tüm mesleki eğitimlerini tamamlayarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman ilerleme ve kalitenin peşinde koşan uzman ekibimizle, Esenyurt’ta kendine has yapısı içerisinde en hızlı ve güvenli hizmeti verebilme konusunda kendimizle yarışıyoruz. Esenyurt’ta hangi adreste olursanız olun, bir gönderiniz olduğu anda hızla verdiğiniz adrese ulaşan ekibimiz, İstanbul’un neresi olursa olsun hızlı bir şekilde iletilmesi gereken evrakınızı tam zamanında teslim ediyoruz. Bu süreç zarfında talebiniz olursa, gönderinizin nerede olduğunu an be an takip ederek size bilgi verebiliriz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda tüm ihtiyaçlarınıza hızlı ve güvenilir çözüm üreten bir ekiple hizmetinizdeyiz. Esenyurt kurye hizmetinde kaliteyi bizimle yaşadı, bundan sonra da bizimle yaşamaya devam edecek.

Gönderilerinizde Mesafeler Engel Değil 

Esenyurt, İstanbul’un merkeze en uzak ilçelerinden biri olmanın verdiği dezavantajlardan hızlı ve güvenilir kurye hizmeti ile kurtuluyor. Bir evrakın ya da paketin İstanbul’un farklı bir ilçesine gönderilmesi gereken durumlarda, toplu taşıma hizmetinden faydalanma ya da özel araç ile ulaştırma ile yaşanan zaman kayıpları, firmaların itibarını zedeleme riski oluşturmaya başladığı anda, konuya dahil olan uzman ekibimiz bölgeye özel çözümler üreterek son derece hızlı ve güvenilir bir uygulamaya imza attı ve bölgeyi yakından tanıyan bir ekiple Esenyurt’ta hizmet vermeye başladı. Bu hizmet ile Esenyurt kurye hizmetinin en kaliteli nasıl yapılabileceğini görerek bizi tercih etti.