Fatih Kurye Uygulamaları Tercihini Ekonomik Çözümden Yana Kullanıyor

İstanbul’da tam merkezde yer alan Fatih, genel hatlarıyla bakıldığında son derece yoğun bir trafiğe sahip olmasının yanı sıra, hızlı hareket etmesi gereken akıcı bir iş hayatının tüm gereklerini de yerine getirmektedir. Evrak akışının tam ve sağlıklı olması, iş akışının da verimli olmasına destek olmaktadır. Evrak beklemek sebebiyle yaşanan iş ve para kayıplarının büyük risk oluşturması ile konuya son derece titizlikle yaklaşan firmamız, konusunda uzman personeli ve son model araç filosu ile en kaliteli hizmeti vermek kararlılığı ile Fatih’te harekete geçti.  Fatih kurye uygulamalarında yüksek kalite ve ekonomik çözüm avantajlarını bizzat deneyimleyerek, bundan sonraki tüm gönderilerinde tercihini kaliteden yana kullandı.

Kurye Hizmetinde Ekibimizin Gücüne Güveniyoruz

Evrak teslimlerinde zamanın öneminin bilincinde olan ve bu bilinç içerisinde hizmet veren tecrübeli sürücü kadromuzun yanı sıra, doğru bilgi akışını sağlayan merkez kadromuzla tam bir uyum içinde çalışarak en doğru yönlendirmelerle müşterilerimizin evrak teslim taleplerini yerine getiriyoruz. Bu konuda yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkelerimiz doğrultusunda kişiye özel çözümlerle fark yaratıyoruz. Yoğun trafik altında ve şartlar ne kadar zorlu olursa olsun, konusunda mesleki eğitimlerini tamamlamış personelimizle en ideal çözümleri üretiyoruz. Hizmet kalitemize olan güvenimiz ile oluşturduğumuz fiyat politikamızın bir sonucu olarak en uygun fiyatların yanı sıra, çeşitlendirdiğimiz ödeme yöntemleri ile de firmalarımıza avantajlar sağlıyoruz. Yapılan anlaşmalarımızla ister haftalık, ister aylık periyotta gerçekleştireceğiniz toplu demelerinizin yanı sıra hizmet başına ödeme ile de firmalarımıza ödeme avantajı sağlıyoruz. Getirdiğimiz bu ayrıcalıklarla Fatih kurye hizmetinde tercihini bizden yana kullanıyor.

Aldığımız Destekle Büyüyoruz

Müşterilerimizden aldığımız destek ile geliştirdiğimiz hizmet kalitemizi yine müşterilerimizin avantajları için kullanıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda müşteri ve hizmet odaklı olmanın avantajlarını bizimle çalışan firmalara yansıtarak farkımızı ortaya koyuyoruz. Fatih kurye taleplerinde bizi tercih etmesinin gururu ile en kaliteli hizmeti verebilmenin mücadelesini veriyoruz. Sektörde pek çok ilki gerçekleştirmenin yanı sıra, sürekli araştırmalar yaparak, sektörde daha kaliteli hizmeti ulaştırabilmek adına kendimizi geliştiriyoruz. Tüm bunların sonucunda sektör gelişiyor, Türkiye kazanıyor. Bu konuda üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız.