İkitelli Kurye

İkitelli kurye hizmeti, size gün içerisinde lazım olan eşyalarınızı, acil olan evraklarınızı ve unuttuğunuz eşyalarınız vb. gibi ihtiyaçlarınızı getirmeye yarar. Teslimatın aciliyet durumuna göre zaman hızlandırması yapılır. Trafiğin en etkili çözümleri motosikletler ve bisikletlerdir. Bunlar arasında kıyaslama yapıldığında motosiklet, motor gücü ile çalıştığı için daha hızlı erişimi sağlanır ve trafiğin yoğun saatlerinde, en dar yollarda ve zor yollarda daha rahat gidebildiği için kurye de kullanılması mantıklıdır.

İkitelli kurye hizmeti ile daha hızlı ve daha güvenilir hizmet sunmaktadır. Bu da acil kurye için en etkili çözümdür. İstanbul ilçelerinin her yerinde kurye hizmeti vardır İkitelli de oturuyorsanız ve bu bölge de moto kurye ihtiyacınız varsa iİkitelli kurye ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

En etkili ve ön plana çıkan fark hız konusudur. Kargo 2-3 gün sürerken İkitelli kurye sayesinde gün içersin de hatta saatler içerisinde teslim edilir. İstanbul moto kurye ile İstanbul’ un her semtinde kurye hizmeti verilmektedir. Bulunduğunuz bölgenin kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca motorlu kurye ile trafiğin en yoğun olduğu saatler de bile hızlı teslimat bulunmaktadır. İlçelere göre bulunan kurye hizmeti ile ayrı ayrı bulunduğu için daha hızlı lazım olan dosyalarınızı, evraklarınızı ve eşyalarınızı alabilirsiniz. Kargo işlemi genellikle daha ağır eşyalar ve aciliyeti olmayan eşyalar için tercih edilmektedir. Kuryeler ise hızlı yetişmesi gereken ve önemli eşyalar için kullanılabilir. İkitelli kurye ile 30 dakika içerisinde bile eşyanıza sahip olabiliyorsunuz.

 

İkitelli Moto Kurye

İkitelli moto kurye arıyorsanız, sadece iletişim numaralarından bize ulaşarak moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Size en hızlı ve en güvenilir hizmet amacı güdülmüştür. İlk olarak sizden adres alınır ve eşyanız sağ salim size veya götürülmek istenen yere teslim edilir. Değerli eşyalarınızı ayrıca bildirerek de iyi korunması konusunda hassas olduğunuz belirtebilirsiniz. Ne zamana lazım olacağını bildirerek de EXPRESS ya da normal kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Normal İkitelli kurye en fazla 3 saat sürerken EXPRESS kurye hizmeti ile 1.30 saat içerisinde ulaşabilirsiniz.