Maslak Kurye Gönderilerinizi Güvenle Ulaştırır

İstanbul’un Sarıyer ilçesinin bir mahallesidir Maslak. Doğusunda ve kuzeyinde Sarıyer; batısında ise Şişli’ye bağlı mahallelerden Ayazağa, Huzur; güneydoğudan ise Beşiktaş ile komşudur. Maslak tahmini 25 yıl önce küçük bir yerleşim yeriydi, şimdilerde ise birçok uluslararası şirketin müdürlüklerini barındırmakta ve yoğun trafiği, modern gökdelenleri ile ülkemizin en önemli yerlerinden birisidir. Maslak’ta iş yerlerinin, müdürlüklerin bulunması burada kurye gereksinimini de artırmaktadır. Maslak kurye tercihlere ve ürünün durumuna göre değişiklikler göstermektedir.

Moto kurye; evrak türü gönderileriniz varsa sitemizden veya numaramızdan bize ulaşarak gönderinin en kısa zamanda alınması ve teslim edilmesi adına en yakın kuryemiz o bölgeden diğer gönderileri de toplayıp en kısa zamanda gönderileri yerlerine ulaştırır. Gönderiniz teslim edildiğinde size teslim edildi bilgisi sunulacaktır.

Maslak Kurye Her Duruma Özel Hizmet Sunar

Express kurye; evraklarınızın normal gönderi süresinden daha kısa sürede ulaşmasını istiyorsanız sitemizden veya numaramızdan bize ulaşarak gönderinin hemen alımı ve başka evrakları toplamadan teslimatı yapılır. İstanbul içi kısa mesafelerde bir saatten kısa sürede uzun mesafelerde iki saatten kısa sürede gerekli adrese ulaştırılacak ve size şirketimiz tarafından teslim edildi bilgisi verilecektir.

Özel kurye; sevgililer gününde, anneler gününde, babalar gününde, yılbaşında ve sizin için önemli diğer günler adına sunulan kurye hizmetidir. Genellikle çiçekçiler, hediyelik eşyalar satışı yapan mağazalar için tercih edilse de özel sürprizler yapmak isteyen müşterilerimiz içinde uygundur. Bu anlamda şehir içine veya dışına teslimat yapılabilmektedir. Maslak kurye aynı zamanda gitmeniz gereken önemli bir yere yetişememeniz halinde de bu hizmetten yararlanarak daha kısa sürede istediğiniz yere varabilirsiniz.

Maslak Kurye Gecede Hizmetinizde

Gece kurye; bu hizmetimiz ile akşam 18,00 sonrası siparişleriniz içindir. 24,00 a kadar kurye elemanlarımız hizmetinizde olacak ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşabileceksiniz. Bunun dışında da ertesi sabah mesai saatlerine kadar da kurye hizmetimiz devam etmektedir. Maslak kurye ile gece kuryesi fiyatlarında değişiklikler gösterilir, 18,00 ile 21,30 saatleri arasında normal kurye hesabından daha farklı bir tarife kullanılmaktadır. 21,30 sonrasında ise verilen siparişte bilgiler doğrultusunda fiyat değerlendirilmesi yapılmaktadır.