Sancaktepe Kurye ve Hizmet Alanı

Kurye hizmeti, kargonun yetersiz kaldığı alanlarda tercih edilir; fakat yetersiz kalmadan kasıt, kargonun taşıyamayacağı malzemeler olmaz. Hızlı, çabuk ve acil gönderilerde tercih edilen kurya çalışmasını genellikle metropollerde görürüz. Metropol şehirler, diğer alanlara göre ekonomik yönde gelişmiş olurken sosyal hayatın yaşanabilme alanında zorluklar yaratır. Bu zorlukların en büyük tezahürü de trafik sonu olarak kabul edilebilir.

Büyük şehirlerde ölçüm olarak çok kısa kalan mesafeleri kat edebilmek bazen gereğinden daha zorlu hale gelir ve bu tip durumlarda Sancaktepe Kurye servisi gibi hizmet veren firmalardan yararlanmanın önemi artar. Sancaktepe Kurye servisi, İstanbul’un tüm ilçelerinde çalışmalar yürütürken; hem ilçe içi hem de dışı olmak üzere gönderi teslimi ve alımı yapar.

Nasıl Ulaşırım?

Sancaktepe Kurye hizmetine ulaşabilmek adına bu alanda çalışma gerçekleştiren firmanın internet sitesine e- posta atabilir ya da direkt şekilde kendileriyle telefon yolu ile temasa geçebilirsiniz. Telefonda kurulan temas sonucunda kapınıza kadar gelen kurye personeli, arzu ettiğiniz ürünün gönderisini teslim etmek üzere sizden alır ve yola koyulur.

Gönderinin ödeme yöntemi, alıcı veya verici olmak üzere iki taraf dahilinde yapılabilir. İki tarafa eş olacak şekilde peşin ya da kartlı ödeme opsiyonu da sunulur; böylece zorunlu şekilde tek bir alana hapsedilmekten kurtulursunuz.

Kurye hizmeti, yalnızca gündüz süresince olmaz. Belirli saatlerin tamamlanmasından sonra gece dahi devam eden kurye çalışmasını geceli ya da gündüzlü olarak iki ayrı tarife üzerinden kabul edebiliriz. Kuryenin iki ayrı tarifeye sahip olması, doğal olarak ona ödenen ücreti de etkiler.

Sistem Nasıl Çalışır?

Kurye hizmetinde var olan seçenekler:

  • Gönderilecek ürünündeki hacim özellikleri, motor ya da otomobil kullanımına sebebiyet verebilir.
  • Gönderi peşin veya taksitli şekilde ödenirken; ödeme ister alıcı ister gönderici tarafından yapılır.
  • Gönderilecek ürünü gece ya da gündüz dahilinde teslim edebilir veya bunun için arzu edilen saatte teslim alabilirsiniz.
  • Gönderinin hangi süre zarfında teslim edileceğini VIP, standart, ekspres gibi farklı hizmet seçenekleri belirler.

Kurye hizmetinden yararlanabilmek adına size en uygun duran opsiyonu belirlemeli ve ona göre doğru seçeneği hayata geçirmelisiniz.