Şile Kurye İçin Adresin Önemi Yok

Normal kurye ile İstanbul’un başka yerlerine iki ile üç saat arasında semte göre kısa sürede teslim edilmesi gerekli evrak veya paketleri adresinizden veya istediğiniz adresten alarak dilediğiniz adrese ulaştırır. Şile kurye hizmetimizle günün her saatinde motorlu kuryelerimiz sayesinde birçok kuruluşun ve birçok kişinin istekleri doğrultusunda teslimatları kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Gönderinizin veya sizin nerede olduğunuzun önemi yok, numaramızdan bize ulaşarak adresinize en yakın kuryemizin size yönlendirilmesiyle gönderiniz alınarak gerekli adrese teslimatı yapılır.

Express kurye hizmetimiz gönderilerinizin çok daha kısa sürede teslimatı sağlanır. Acil moto kurye olarak talepleriniz express kuryelerimiz tarafından gerçekleştirilir. İstanbul’un başka yerlerine yapacağınız gönderilerde normal kuryeden daha kısa sürede teslimat yapılması sağlanır. Semtlerin uzaklığına göre bir saat veya bir buçuk saat içerisinde dilediğiniz veya bulunduğunuz adresten alınarak dilediğiniz adrese teslimatı yapılır. Şile kurye elemanlarımız gönderilerinizin teslimatını yaptıklarında iletişim adresinize teslimat bilgisi gönderilmektedir.

Şile Kurye Hızlı Gönderilerinizi de Düşünüyor

VIP kurye hizmetimizle gönderinizin teslimat süresini kısaltın. Şile kurye VIP hizmetimizde teslimat bölgesine göre maksimum bir saat içerisinde dilediğiniz adresten alınan gönderinizi dilediğiniz adrese teslim eder ve teslimat yapıldığında iletişim adresinize teslimat bilgileri iletilir. Gönderinizin veya sizin bulunduğunuz yerin önemi yok, günün her saatinde dilediğiniz adresten VIP kurye elemanları tarafından gönderiniz alınır ve teslimatı yapılır.

Gece kuryelerimiz ile 18,00 sonrası gönderileriniz için bize ulaşarak bildirdiğiniz adresten alınan gönderiniz teslimat adresine ulaştırılmaktadır. İletişim numaralarımızdan gecenin her saati bize ulaşabilir ertesi gün mesai saati başlangıcına kadar tüm gönderilerinizin teslimatını sağlayabilirsiniz.

Gönderilerinizin Büyük Olması Durumunda Şile Kurye Araçları Hizmetinizde

Motorlu kuryelerin taşıyamayacağı ebatlarda gönderileriniz bulunması durumunda ise araçlarımızdan yararlanabilir ve hızlı kurye aracılığıyla motorlu kuryelerin teslim süreleri ile aynı zamanda gönderilerinizin teslimatı sağlanır. Normal gönderilerinizde ise koli gibi büyük hacimli gönderilerde ise araçlı kuryelerimizle gönderiniz maksimum dört saat içinde teslim edilir. Bu hizmet ile firmalar ürünleri müşterilerine ekstra araç bulundurmaya gerek duymadan teslimat ve daha düşük maliyetle gönderebilme imkanı bulurlar. Firmalar bu seçenek ile fazladan eleman bulundurma, araç alma, aracın kontrolleri, yenilenmesi, elemanın işe gelmemesi durumu, sosyal hakları gibi birçok masraftan ve sorumluluktan kurtulurlar.