Gönderinizi Her Saatte Sultanbeyli Kurye İle Teslim Edebiliriz

Sultanbeyli kurye gönderinizin yerine, günün saatine önem vermeden gönderilerinizi kısa sürede ve güvenli olarak teslim eder. Bunun için iletişim numaralarımızdan veya sitemizden bize ulaşmanız yeterlidir. Gönderi türünüze ve teslimat hızına göre birçok seçenekle hizmetinizdeyiz.

Moto kurye; bize ulaştıktan sonra en yakın kuryemizi size yönlendirerek gönderinizin sizden alımını ve çevredeki diğer evrakların da alımını yaptıktan sonra en hızlı şekilde teslimat adresine teslimini sağlar. Teslimatın yapılmasının ardından firmamız tarafından teslimat bilgileri iletişim adresinize iletilir. Siparişinizi bildirmenizin ardından kuryemiz en kısa sürede size ulaşarak gönderinizi alıp, diğer gönderilerin alımı ardından hızlı şekilde teslimat yapılması için moto kuryelerimizi kullanabilirsiniz.

Hızlı Gönderileriniz Sultanbeyli Kurye İle Güvencede

Express kurye; evraklarınızın çok daha kısa sürede teslim edilmesi durumunda kullanabileceğiniz Sultanbeyli kurye hizmetimizdir. Bu gönderi türünde normal gönderi türünden çok daha hızlı teslimat yapılması adına kuryemiz sadece size özel olarak çalışmakta ve diğer evrakları toplamadan hemen teslimat adresine yönlendirilir. Burada başka bir gönderi sizin gönderinizin teslimatı yapılmadan kesinlikle devreye girmez. Yakın mesafeler bir saatten çok daha kısa sürede uzun mesafelerde ise bir buçuk saatten daha kısa sürede teslimatı yapılır. Teslimatın yapılması ardından size teslimat bilgileri iletilecektir.

Özel ve Gece Gönderilerinizi Sultanbeyli Kurye Ulaştırır

Sultanbeyli kurye özel kurye hizmetiyle özel günleriniz için yapılacak gönderilerde de sizinle. Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi önemli günlerde çiçekçilerin, hediyelik eşya satan yerlerin veya bir kişinin özel teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Şehir içine veya şehir dışına yapacağınız gönderileriniz için tercih edebilir, ürünlerin kısa sürede teslimatını, uygun maliyetlerle sağlayabilirsiniz. Bu hizmetimizle aynı zamanda özel günlerde gitmeniz yere geç kalmanız durumunda da hızlı bir şekilde gideceğiniz yere ulaşımınızı da sağlıyoruz. İletişim numaralarımızdan veya sitemizden bize ulaşmanız yeterli.

Gece teslimat yapılması gereken durumlarda da Sultanbeyli kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gece kurye ile 18,00 ile ertesi sabah mesai saatlerine kadar olan gönderilerinizin teslimatı yapılmaktadır. Gece kuryelerinde fiyatlar farklılık göstermektedir. Normal kurye fiyatlarından daha fazla olmaktadır. Sipariş bilgilerine göre belirlenmektedir bu durumda.