Sultangazi Kurye Dakiktir

Sultangazi kurye hizmetimiz ile her gönderiniz size bildirilen saatler içerisinde güvenle teslim edilir. Çok daha uygun maliyetlerle gönderilerinizin teslimatını yaparak geç ulaştırılması sorunlarına karşı da zamanında teslimat güvencesi verir. Kurye hizmetlerimiz sadece gönderilerinizde değil almak istediğiniz gönderilerde de sizin yanınızda. Göndermek istediğiniz gönderi adrese bakılmaksızın size bildirilen süre içerisinde teslim edilir veya size ulaşması gereken gönderi bildirdiğiniz adresten alınarak yine size bildirilen zaman zarfı içerisinde teslim edilir. Hizmetlerimiz müşterilerimizin gönderilerini en kısa zamanda, güvenle, uygun maliyete teslimatını sağlayarak memnuniyetlerini sağlamak adına sürekli geliştirilmektedir.

Sultangazi Kurye Her İhtiyaca Hizmet Eder

Moto kuryemiz bize ulaşarak bildirdiğiniz adresten gönderinizin alınmasını ve bölgedeki diğer gönderilerinde toplanmasının ardından mümkün olabildiğince hızlı sürede verilen adrese teslimatının yapılmasını sağlar. Teslimatın yapılmasının ardından teslimat bilgileri size iletilir.

Sultangazi kurye ile hızlı gönderilerinizin teslimatı için express kurye seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Kuryemiz herhangi başka adrese uğramadan belirlediğiniz adresten gönderini alarak bildirdiğiniz adrese yine başka adresler uğramadan en kısa şekilde teslimatını yaparak size bilgilendirme mesajı veya maili gönderir. Kısa mesafelerde bir saatten kısa sürede uzun mesafelerde bir buçuk saatten kısa sürede teslimatı yapılır.

Özel kurye hizmetimiz özel günlerinizde yapacağınız sürprizleriniz veya işletmenizin özel günlerdeki gönderileri içindir. Sultangazi kurye bu aşamada şehir içi veya şehir dışı gönderilerinizin teslimatını yaparak sizi teslimat hakkında bilgilendirir. Ayrıca bu günlerde geç kaldığınız randevunuza sizleri yetiştirebilmemiz için de bize ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Kurye Gece Teslimatında da Sizinle

Kuryeler bazı durumlarda geceleri de gerekli olabilmektedir ve Sultangazi kurye gece kurye hizmetiyle yanınızda olacaktır. Saat 18,00 sonrası gönderilerinizin teslimatı için gece kuryelerimizden yararlanabilir ertesi sabah mesai saatlerine kadar bu hizmeti kullanabilirsiniz. Gece teslimatlarında ücretler teslimat bilgilerine göre belirlenmekte ve normal kuryelerden farklı fiyatlar uygulanmaktadır. Belirli saatler arasında ücretler normalden farklı olmakla birlikte belirlidir sadece bu saatlerden sonraki teslimatlar da farklılıklar olur.

Büyük gönderiler veya firmaların birçok müşteriye, bayiye teslimat yapmak istemesi durumunda araçlı kuryelerimizden yararlanabilir, şoför maliyeti, araç bulundurma ve araç bakım ve yenileme giderlerinden de tasarruf edilmesi sağlanabilir.