Her Saatte Tekstilkent Kurye Hizmetinizde

Tekstilkent kurye yirmi dört saat boyunca gönderileriniz zamanında ve güvenle teslimi için hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmeler ışığında geliştirilen kuryemiz sektöründe bir numara olmak adına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sitemizden veya numaralarımızdan bize ulaşarak ihtiyaç duyduğunuz kurye hizmetimize ulaşabilirsiniz. Moto kuryemiz aracılığıyla gün içinde herhangi bir saatte verdiğiniz gönderiniz aynı gün içerisinde teslim edilir. Teslimat ile birlikte size de bilgilendirme iletisi gönderilmekte ve gönderinizin durumu hakkında bilgi sahibi olabilmektesiniz. Gönderilerinizin adresine daha kısa sürede ulaşması adına gönderi üzerine ayrıntılı adres ve alıcı iletişim bilgileri yazmanız gerekmektedir.

Güvenli ve Hızlı Teslimat İçin Tekstilkent Kurye

Kuryeler ile yaşadığınız zaman ve güven sorununa son veren Tekstilkent kurye firma prensipleri çerçevesinde en iyi hizmeti vermek uğraşındadır. Gönderiyi kuryemize verdiğinizde size belirtilen teslimat saatleri içerisinde aksamalar olmadan gönderiniz yerine sorunsuz bir şekilde ulaşır. Maliyet olarak da size avantaj sağlayan kuryemiz mesafe ve acillik durumlarında da yanınızdadır.

Güler yüzlü, insanlarla iletişim kurma becerisine sahip, saygı çerçevesinde, temizliğine, giyimine ve konuşmalarına özen gösteren elemanlarımızla artan müşteri sayısı ve müşteri memnuniyeti kalitemizin göstergesidir. Tekstilkent kurye gönderileriniz için arabalı kurye, normal kurye, express kurye, vıp kurye, gece kurye, özel kurye seçenekleri sunmaktayız.

Tekstilkent Kurye İle Her Gönderiye Özel Hizmet

Normal kurye ile gün içinde belirttiğiniz adresten aldığımız gönderinizi size bildirdiğimiz zaman zarfında gönderi üzerinde belirtilen adrese güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Bu hizmetimizde sizin bölgenizde bulunan kuryemizi size yönlendiriyor ve o bölgedeki gönderiler toplandıktan sonra dağıtıma başlıyoruz. Aksaklıklara imkan vermeden en güvenli şekilde teslimatınızı yaptıktan sonra bilgilendirme mesajınızı firmamız tarafından iletiyoruz size.

Expres kurye ile Tekstilkent kurye içinden belirttiğiniz adrese en kısa sürede ulaşan elemanımız başka gönderileri almadan sadece sizin gönderinizin teslimatını yapmak adına çalışır. Normal kuryeden çok daha kısa zaman içerisinde acil evraklarınızı yerine uygun maliyetle ulaştırıyoruz.

Özel kurye hizmetimiz sizlerin özel günlerdeki kurye ihtiyacınızı da karşılıyor. Firmaların özel günlerdeki teslimatlarında veya bireysel olarak gönderiler yapılmak istendiğinde bizimle iletişime geçmenizle kuryemiz adresinize ulaşacak ve gerekli adrese en kısa zamanda gönderiyi teslim edecektir. Bunun yanında extra hizmetimiz yetişmeniz gereken özel randevulara geç kalma durumunda sizi gerekli adrese mümkün olabilecek en kısa zaman diliminde ulaştırıyoruz.

Gece kuryelerimiz 18,00 sonrası hizmete başlıyor ve ertesi gün mesai saatleri başlayana dek gönderilerinizin güvenle teslimatını sağlamaktadır. Normal kurye ile fiyatta farklılıklar göstermekle birlikte belirlenen ücretler belirtildiği takdirde karşı taraftan tahsil edilebilir.