Hızlı Teslimat İçin Uçak Kargo Hizmetleri

Acil bir şekilde farklı bir ile gönderilerin iletilmesi gerekebilmektedir. Normal bir kargo prosedüründe iki günden önce kargoların farklı bir ile gitmesi mümkün değildir. Gönderilen ilden ve alınacak ilden toplanma ve dağıtım yerlerine ulaşması ve beklemesi gerekecektir. Ayrıca sadece akşam yapılan uçuşlar ile kargolar farklı illere gönderilmektedir. Ancak firmamız uçak kargo hizmeti ile aynı gün içerisinde kargonuzu farklı bir ile gönderebilmektedir. Bu şekilde yapılacak gönderi işlemi ile saatler içerisinde gönderiniz farklı bir ile gidecek ve istediğiniz kişiye teslim edilecektir. Başarılı bir şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilen bu hizmet ile kısa sürede acil kargolar yerlerine ulaştırılmaktadır.

Uçak Kargo İşlemi Nasıl Yapılır?

Acil gönderilerin şehir içinde ulaştırılması konusunda motorlu kuryelerimiz sizlere başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Farklı bir şehre gönderilmesi istenen paketler veya evraklar için de acil bir hizmet sunulmaktadır. Sunulan uçak kargo hizmeti ile gönderiniz motorlu kuryemiz tarafından sizden alınmaktadır. Acilen havalimanına gidilerek gönderinin gideceği ile yapılacak ilk tarifeli uçağa kargo olarak verilmektedir. Uçak şehre indiğinde oradan da motorlu kuryemiz tarafından alınarak gideceği adrese gönderilecektir. Bu şekilde başarılı olarak yapılacak işlemlerde farklı şehre kolayca ve hızlı olarak kargo yapılmış olacaktır. Sağlık veya resmi işlemler gibi oldukça acil ve kısa sürede gönderi teslimatı bu şekilde yapılmaktadır.

Uçak Kargo İle Teslimat Yapılması

Farklı şehirlere uçak ile gün içinde yapılabilecek bu teslimatlar da erken saatlerde gönderinin motorlu kuryemiz tarafından alınması önemlidir. Ayrıca alındıktan sonra o gün içerisinde gidilecek şehre bir uçuşun olması gerekmektedir. Bazı şehirlere günde bir sefer yapılmaktadır. Bunun yapılması olması durumunda gönderi o gün uçakla gönderilemez. Bu sebeple uçak kargo işleminde uçuş saatlerinin kontrol edilmesi ve uçuştan saatler ince gönderinin motorlu kuryemize teslim edilmesi gerekmektedir. Bunun yanında seferlerin hava muhalefeti veya farklı sebepler ile iptal edilmesi durumunda da gönderilerin gidememesi söz konusu olabilmektedir. Bu gibi istisnai durumlarda hesaba katılmaktadır. Oldukça az rastlanan bu durumlar dışında genel olarak aynı günde birçok farklı şehre gönderileriniz ulaştırılmaktadır.